Toptan Ayakkabı ve Terlik

Şirketimiz 1923 yılında Numan Öznaneci tarafından Kayseri’de mest ve yemeni imalatıyla naneciler toptan ayakkabı ve terlik şirketinin temelini atmışlardır. 1935 yılında Hacı Numan Öznaneci ve Mehmet Bekar tarafından Kayseri’de ULUS Kundura olarak perakende bayan ayakkabı sektörüne girdiler.

1960 yılında Hacı Numan Öznaneci’nin en büyük oğlu olan Hasan Hüseyin Öznaneci’nin İstanbul’dan Kayseri’deki perakende dükkanına mal temin etmek için gelmesi ve aldıkları malı tuttukları İstanbul’daki dükkânda satmaları ile birlikte belli bir süre sonra üç kardeş ve babalarının da olduğu bir konuşma neticesinde üç kardeş (Hasan Hüseyin, Şaban ve Osman Zeki) İstanbul’da toptan ayakkabı ve terlik satışına devam etme kararı almışlardır.

Yaklaşık bir asırdan beri çalışmanın bir ürünü olan firmamız 1962 yılından itibaren İstanbul’da Naneciler şirketi olarak devam etmektedir. Şirketimizde 1991 yılından bu yana bayan toptan ayakkabı ve terlik satışını gerçekleştirmekteyiz. Toptan firmaların içerisinde bir ilk olarak büyük numara (41, 42, 43 ve 44) ve küçük numara (33, 34 ve 35) kadın ayakkabı satışını başlatan firma olarak kendimizle gurur duyuyoruz. Çünkü biz her büyük ve küçük numara ayakkabı kullanan bayanın sadece ayakkabı giymesini değil ayakkabıdan daha fazlasına sahip olmalarını istiyoruz.

Naneciler Ayakkabı ve Deri Mamulleri Tic. San. LTD. ŞTİ.

Recep Rafet Öznaneci ve Ortağı

naneciler toptan ayakkabı ve terlik iletişim
naneciler toptan ayakkabı ve terlik iletişim

العربيةEnglishFrançaisItalianoРусскийTürkçe
× How can I help you?